...od lat wędrówka po sawannach i buszu, fascynacja wolnymi i dzikimi gepardami . Bezkrwawe polowania na geparda stały się pretekstem do pokazania najciekawszych zakątków Afryki oraz dzikich zwierząt sawann i buszu. STOP DLA ZABIJANIA DZIKICH ZWIERZĄT !!!
Blogi
Blog > Komentarze do wpisu

4 grudnia 2015 !!! Światowy Dzień Geparda

 

W tym roku komunikacja z fanami  geparda na fb będzie utrudniona  z prozaicznej przyczyny- zamknięcia i blokady mojego profilu na Fb. Podejrzewam ,że fani myślistwa uznali ,że czas przykrócić informacje , które wrzucałem  cyklicznie na fb pokazujące ich sportowe wyczyny, nie tylko w Afryce. Pozostał jeszcze Twitter zapraszam w dn. 04.12.2015  na  rozmowy o gepardach  z fanami na całym świecie  kontakt : @Tomek Lasu , #IntlCheetahDay . oraz tutaj :)  pozdrawiam Tomek 27.11.2015

Po raz kolejny w grudniu,  przyjaciele geparda  mają powód  do świętowania. Gepardy wciąż żyją w Afryce i ...  jest mała szansa ,że za 10, 20 lat wciąż będziemy je  widzieli na afrykańskich sawannach . Codziennie  nowe  foty  geparda  zapraszam :)

foto : gepard , foto udostępnione przez CCF  Namibia .


 

 

 foto ( Tomekzlasu )  : gepardzica Malaika / Malajka  sfotografowana w ub. roku na sawannie MASAI MARA . Została także   bohaterką odcinkowego   filmu,  który już 29 listopada będzie miał premierę  o godzinie 21,00 w kanale TV BBC  ONE z narracją samego Sir David Frederick Attenborough  !  To koniecznie trzeba zobaczyć :) 

 

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc nam z okazji Międzynarodowego Dnia Geparda już  4 grudnia :)

 

1. Bądź  ambasadorem przyrody . Powiedz znajomym i rodzinie  o  gepardach

2. Odwiedź    www.internationalcheetahday.org     i zaloguj się  się ,  by zorganizować  swój mini festyn  z gepardami . Sprawdź, co inni ludzie na całym świecie robią z okazji Międzynarodowego Dnia Geparda

 

3. Zamień swoje zdjęcie profilu online gepard. http://www.internationalcheetahday.org/

 

4. Dołącz do rozmowy na Twitterze za pomocą hashtags, #SaveTheCheetah & #IntlCheetahDay.

 

5. Pobierz nasz paszport Conservation zaprojektowany przez specjalistów edukacyjnych CCF w Namibii. Wydrukuj swój własny certyfikat Cheetah Achievement 


.6. Oglądaj i dziel się z innymi  specjalnym klipem   wideo Międzynarodowy Cheetah Day wiadomość od Jeff Corwin.

 

7. Tylko dla dzieci (a może nie): pobierz szablon aby  zrobić własną, fajną maskę  geparda . Dobrze schować się za  gepardem ! Prześlij zdjęcie  siebie i swojej  maski  geparda do CCF na Facebooku stronie! (Maska również w aktywna  Cheetah Packet).

 

8. Możesz  dać 10 dolarów darowizny na CCF, wysyłając SMSz  tekstem  "Cheetah"( sprawdz kierunek i dodatkowe opłaty do Namibii u swojego operatora )  do 27722.

 

Kliknijtutaj, aby pobrać prezentację PowerPoint wraz z nutami, a możesz dać prezentację geparda jak ekspert CCF!

 :)

Więcej  jak zawsze  na stronach  fundacji   www.cheetah.org

 

 

 

 luzik  na sawannie  wolnej od myśliwych .

 

 

 

 

 

 czas  wbić pazurki w trawy 

 

 

 

 

 ... jeszcze trochę  leniuchować  .  Fotki z sawanny Masai Mara 

 

 

 

poniedziałek, 23 listopada 2015, tomekzlasu

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/11/24 08:52:31
Piękne zwierzęta.
Pozdrawiam:)
-
Gość: Tomek Lasu, *.internetdsl.tpnet.pl
2015/11/30 13:40:03
:)